Hakkımızda

Antalya kent merkezinde bulunan avukatlık büromuz, hayatımızın her alanında karşılaştığımız hukuki işlemlerde gerçek kişilerin ve şirketlerin sorun yaşamasını önleme amaçlı hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ve mevcut uyuşmazlıklarda ise güncel mevzuat ve uluslar arası hukukun geniş vizyonuyla süratli ve sağlıklı çözümler üretmektedir.

Ceza hukuku, medeni hukuk, aile hukuku, şirketler hukuku, idare hukuku, icra-iflas hukuku, tüketici hukuku, borçlar hukuku, bankacılık ve finans hukuku, ticaret hukuku ve iş hukuku dahil hukukun tüm dallarında hizmet veren ve uyuşmazlıkları sağ duyulu bir şekilde sulh yoluyla yada dava yolu ile çözümlenmesine yardımcı olan hukuk büromuz Türkiye genelinde ve çözüm ortağımız olan hukuk büroları vasıtasıyla yurtdışında (Bonn-Köln, Madrid, Salzburg) sizlere avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Hukuk büromuzda şahsi ve ticari hayata dair sırların gizliliği, sır saklama yükümlülüğü uyarınca ilke olarak benimsenmektedir. Müvekkillerimizin işlerinin takibinde iş sahibine karşı şeffaflık ve hukuki sürecin başından sonuna kadar raporlanması sayesinde müvekkillerimiz sıklıkla bilgilendirilmektedir.

Bireylerin hakkını arama, kendini savunma özgürlüğü ve adil yargılanma hakkı her şeyin üzerindedir. Hukuk kurallar yığını değil; sürekli gelişen, değişen hayatın içinde toplumsal yaşamın canlı bir parçasıdır. Bu sebeple herkese, her zaman ve her koşulda temas eden hukukla olan ilişkilerinizde büromuz olarak 7/24 yanınızdayız.